Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Smycze reklamowe – praktyczne gadżety reklamowe

smycze reklamowe

Wśród popularnych gadżetów reklamowych obowiązkowo trzeba wymienić smycze. Smycze są praktyczne, znajdują szerokie zastosowanie i stanowią idealny nośnik reklamy. Więcej informacji na ten temat znajdziecie poniżej. Zachęcamy do lektury!Smycze reklamowe dostosowane do potrzeb

W zależności od potrzeb i preferencji zakupić możemy smycze wykonane z różnych materiałów, na przykład z satyny, silikonu czy z imitującej sznurowadło taśmy tunelowej. Dostępne są smycze o różnej szerokości, w wielu kolorach, z nadrukiem sublimacyjnym, transferowym, z haftem oraz gładkie. W zależności od potrzeb zdecydować się możemy na smycze z szelką, z karabińczykiem, brelokiem czy uchwytem GSM.


Smycze z nadrukiem ‒ rodzaje


Jakie rodzaje smycz reklamowych możemy wyróżnić? Poniżej najpopularniejsze z nich:  • Smycze z nadrukiem ‒ smycze z nadrukiem to zazwyczaj smycze reklamowe, najczęściej umieszczane są na nich logo bądź nazwa firmy. Gustowna smycz z wyraźnym i miłym dla oka nadrukiem z pewnością przyciągnie uwagę i zwiększy rozpoznawalność firmy. Nadruk może być wykonany na jednej lub na obu stronach smyczy.
  • Smycz na klucze ‒ smycze znakomicie sprawdzają się w roli breloków, umożliwiają one przechowywanie całych pęków kluczy.
  • Smycz na identyfikator ‒ do tego rodzaju smyczy przypiąć można identyfikator pracowniczy, identyfikator upoważniający do wstępu do firmy czy uczestniczenia w konferencji. Takie smycze są doskonałym rozwiązaniem dla podczas koncertów, warsztatów, eventów, spotkań biznesowych, targów itd.
  • Smycz z karabińczykiem ‒ wykonane z wysokiej jakości materiałów karabińczyki umożliwiają sprawne i bezproblemowe przypięcie do smyczy identyfikatora, kluczy czy pendrive’a.
  • Smycze z szeklą ‒ czyli bardzo praktyczne smycze odpinane.
  • Smycz z uchwytem GSM – dostępne są również smycze ze specjalnym sznureczkiem do telefonu komórkowego. Tego typu smycze są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią przechowywać telefonu w kieszeni.

Zastosowanie smyczy


Zastosowanie smyczy reklamowych jest dość szerokie. Omawiane gadżety sprawdzą się podczas konferencji, warsztatów, imprez sportowych, targów, festynów, pokazów, wystaw, koncertów, happeningów, szkoleń, eventów, imprez jubileuszowych, integracyjnych i rocznicowych.

Smycze przydadzą się również na co dzień, umożliwią identyfikację pracowników, oznaczanie osób pełniących różnego typu funkcje, wyeksponowanie kart wstępu, przepustek itd.


Smycze reklamowe - dlaczego warto?


Dlaczego smycze to gadżet, w który warto zainwestować? Powodów jest wiele, wśród najistotniejszych wymienić możemy:  • niskie koszty produkcji
  • szybki czas realizacji
  • sposób na wyróżnienie pracowników, uczestników danego spotkania czy wydarzenia
  • zwiększenie rozpoznawalność firmy i idealny nośnik reklamy

Podsumowanie

Smycze reklamowe to oryginalny i praktyczny gadżet. Wybierać możemy między smyczami wykonanymi z różnych materiałów, w wielu kolorach, wyposażonymi w uchwyt GSM, karabińczyk czy szelkę - duży wybór sprawia, że bez problemu wybierzemy smycz idealną do potrzeb naszych, naszych współpracowników czy kontrahentów.

KEY2PRINT 2018