Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Karty do gry z własnym nadrukiem

karty do gier stacjonarnych

Karty do gry z indywidualnym nadrukiem to pomysł na oryginalny, a zarazem elegancki upominek dla klientów lub kontrahentów firmy. Na kartach umieścić można dowolną grafikę, dzięki czemu będą one w 100% wyjątkowe i z pewnością zaskoczą obdarowaną osobę. Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat? Zachęcamy do lektury!Karty z indywidualnym nadrukiem

Szukasz oryginalnego upominku dla klientów, pracowników bądź kontrahentów? Personalizowane karty do gry sprawdzą się znakomicie. 


  • Karty zapakowane są w eleganckie, spersonalizowane pudełko. Na pudełku umieścić można dowolne nadruk bądź grafikę, na przykład logo firmy, nazwę, dane kontaktowe czy chwytliwy slogan. W zależności od preferencji dostępne są zestawy z jedną lub dwiema taliami ‒ talia składa z 54 kart.
  • Karty najczęściej mają wymiary 63 x 89 mm, zazwyczaj drukowane są na dość sztywnym papierze 400 g/m2 lub na papierze matowym bądź błyszczącym o gramaturze 350g.
  • Aby karty prezentowały się jeszcze lepiej i były odporne na różnego typu uszkodzenia oraz skutki upływającego czasu, pokusić się można o różnego typu uszlachetnienia, na przykład folię matową, satynową, błyszczącą lub strukturalną.
  • Podczas przygotowania kart najczęściej wykorzystywany jest druk dwustronny ‒ na rewersie karty drukowane są dane kontaktowe firmy, logo bądź nazwa. Wyższe karty takie, jak jopek, dama i król to idealne miejsce do wydruku zabawnych grafik, zdjęć itp. ‒ ogranicza nas wyłącznie własna kreatywność.
  • Możliwość całkowitej personalizacji kart sprawia, że można stworzyć własną unikalną talię, a nawet zaprojektować nowe gry karciane.

Kiedy warto zamówić karty do gry?


Taki upominek podarować można podczas spotkania biznesowego, konferencji czy imprezy integracyjnej. Personalizowane karty to również doskonały prezent świąteczny, drobiazg z okazji owocnej współpracy bądź jubileuszu firmy. Jeśli więc szukacie nietuzinkowego podarunku karty do gry będą strzałem w dziesiątkę. Co więcej, karty z nadrukiem to doskonały gadżet reklamowy, który będzie pomocny podczas budowania pozytywnego wizerunku firmy i zwiększenia jest rozpoznawalności.


Jak zamówić karty ze spersonalizowanym nadrukiem?


Karty zamówić można drogą elektroniczną. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, przede wszystkim jest bardzo wygodne ‒ wystarczy kilka kliknięć i gotowe. Drukiem spersonalizowanych kart zajmuje się wiele drukarni internetowych, których praca spełnia najwyższe standardy jakości. Kolejnym, choć nieco bardziej czasochłonnym rozwiązaniem, jest zamówienie kart w drukarni stacjonarnej.


Karty do gry ‒ krótka historia

Na koniec jeszcze kilka słów o historii kart. Karty do gry wywodzą się z osoemnasto- lub dziewiętnastowiecznych Chin. W Europie karty pojawiły się w XIV wieku i do dziś cieszą się dużą popularnością. Wszelkiego typu gry karciane to doskonały sposób na rozrywkę zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych.


Podsumowanie

Karty do gry to nie tylko doskonały sposób na rozrywkę, ale też doskonałe narzędzie marketingowe. Karty z dowolnymi nadrukami, na przykład z logo firmy, zabawnymi grafikami bądź hasłami to oryginalny upominek dla pracowników czy kontrahentów firmy. Jeśli więc szukasz sposobu, by wyróżnić się na tle konkurencji, presonalizowane karty mogą być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

KEY2PRINT 2018