Trwa wczytywanie produktów
Strona główna Kariera

Kariera

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Pracownik Obsługi Klienta w Drukarni Cyfrowej Jeśli nie interesuje Cię praca za biurkiem, motywują Cię wyzwania, masz zdolności manualne lub techniczne i chcesz dołączyć do zgranego zespołu młodych ludzi, nauczyć się wielu zagadnień z dziedziny obsługi komputerów i programów graficznych, wykonywać ciekawą pracę w międzynarodowej firmie koniecznie wyślij lub przynieś nam swoje CV. Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należała obsługa Klientów bieżących oraz wykonywanie zamówień.

Praca polega na:
• kopiowaniu,
• drukowaniu małoformatowym,
• drukowaniu wielkoformatowym,
• skanowaniu,
• laminowaniu,
• wykonywaniu pieczątek,
• oprawianiu prac,
• wykonywaniu projektów graficznych,
• doradztwie,
• obsłudze kasowej,
• współpracy z innymi punktami usługowymi.

Oferujemy:
• stałą umowę o pracę,
• profesjonalne wdrożenie do pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego,
• miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,
• zdobycie doświadczenia w renomowanej, stabilnej firmie.

Oczekujemy:
• wykształcenia minimum średniego,
• dobrej obsługi komputera,
• zdolności technicznych oraz manualnych,
• umiejętności pracy w zespole,
• dokładności, sumienności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
• dyspozycyjności (praca zmianowa),
• pozytywnego nastawienia, uśmiechu.

Co z nami zyskasz:
• Nowe doświadczenie zawodowe,
• nauczymy Cię profesjonalnej obsługi Klienta,
• nauczymy Cię wielu zagadnień z dziedziny obsługi komputerów i programów graficznych,
• poznasz możliwości urządzeń drukujących i finishing'u.

Osoby zainteresowane prosimy o zostawienie CV w punkcie usługowym lub przesłanie na adres: praca@copygeneral.pl (w tytule: Pracownik Punktu Usługowego) Prosimy o dołączenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Opis stanowiska:
• Rozwożenie przesyłek na terenie Warszawy i bliskich okolic,
• Odbiór materiałów od Klientów firmy,
• Godne reprezentowanie firmy przed Klientami,
• Współpraca z punktami usługowymi oraz centrum produkcyjnym,

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. „B”
• Wysoki poziom kultury osobistej,
• Znajomość topografii Warszawy,
• Umiejętność sprawnego poruszania się po mieście,
• Pozytywne nastawienie, uśmiech :) Oferujemy:
• Stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Pracę w systemie zmianowym,
• Samochód służbowy,
• Dobre warunki pracy oraz miłą atmosferę :).

Osoby zainteresowane prosimy o zostawienie CV w punkcie usługowym lub przesłanie na adres:praca@copygeneral.pl (w tytule: Kurier) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

KEY2PRINT 2018