Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Drukowanie dokumentacji projektowej – czym kierować się przy wyborze dostawcy?

Dokumentacja techniczna jest nieodłączną częścią każdego projektu budowlanego i pracują z nią wszyscy uczestnicy procesu projektowania.


Tak jak w budownictwie wprowadzane są nowe procesy, technologie i materiały, tak samo rozwija się dziedzina pracy z dokumentacją. Dotyczy to także branży reprograficznej i technologii druku i kopiowania dokumentacji projektowej.

Terminowość, jakość oraz umiejętna praca z dokumentacją techniczną to z naszego doświadczenia kluczowe aspekty, na które klient powinien zwrócić uwagę.

Obecnie samo zapewnienie wydrukowania dokumentacji projektowej, biorąc pod uwagę czasy trudne ekonomicznie, już nie wystarcza. Ewentualne narażenie firmy na straty finansowe poniesione w skutek błędów dostawcy druku bądź brak terminowości i wiążące się z tego tytułu ewentualne kary finansowe mogą w dzisiejszych czasach być jeszcze bardziej bolesne dla firmy niż jeszcze kilka lat temu, w okresie boomu budowlanego.

Przedstawiciel profesjonalnej firmy powinien umieć dokonać analizy potrzeb druku i przygotować kompleksową skrojoną na miarę ofertę, która przedstawia nie tylko ceny ale przede wszystkim wskazuje na rozwiązania poprawiające przepływ pracy z dokumentacją tak by praca na co dzień z planami projektowymi (zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej) była jeszcze bardziej ekonomiczna.

Profesjonalny dostawca usług powinien dysponować najnowocześniejszymi technologiami druku, wyszkolonym personelem, a w obecnych czasach przede wszystkim umożliwić dostęp do specjalistycznych rozwiązań software’owych oraz zapewnić dystrybucję gotowej dokumentacji, przy czym wziąć odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych usług.

Nowoczesne firmy reprograficzne w USA i Europie stworzyły własne centra produkcyjne, które mają odpowiednie moce przerobowe nawet dla największych nakładów druku oraz udostępniły specjalne oprogramowania czy aplikacje ułatwiające pracę z dokumentacją projektową.

Jako lider branży reprograficznej w Europie Centralnej i Wschodniej z chęcią podzielimy się z Państwem naszym ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i pokażemy jak zoptymalizować pracę z dokumentacją projektową przy zoptymalizowanych kosztach.

Zapraszamy zatem wszystkich do sprawdzenia usług oferowanych przez Copy General. Więcej informacji u pracowników działu handlowego.

KEY2PRINT 2018