Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Druk zdjęć online

druk zdjęć online

Choć żyjemy w dobie komputerów, a wykonane zdjęcia możemy bez problemu przechowywać w formie elektronicznej, to fotografie papierowe cieszą się ogromną popularnością. Wydrukowane zdjęcia to pamiątka, która nie zginie i nie raz pozwoli nam wrócić do wyjątkowych wydarzeń.Dlaczego warto drukować zdjęcia online?

Powodów, dla których warto zamawiać zdjęcia online jest naprawdę dużo. Wymienić tutaj możemy: • możliwość zamówienia odbitek 24h, 7 dni w tygodniu, w tym również w niedziele i święta
 • bezpieczne płatności - zamawiający do wyboru ma różne opcje płatności
 • czas realizacji skrócony jest do minimum - zazwyczaj realizacja trwa 24h
 • wysoka jakość przygotowanych zdjęć
 • atrakcyjne ceny i częste promocje 

A przede wszystkim, papierowe zdjęcia są doskonałym sposobem na na zachowanie wspomnień z wyjątkowych miejsc, chwil, spotkań i wydarzeń.Jak zamówić zdjęcia online?


Aby zamówić zdjęcia online, wystarczy kilka kliknięć ‒ zainteresowany musi tylko zaznaczyć wszystkie ważne parametry i umieścić zdjęcia w koszyku, często nie jest potrzebne nawet logowanie. Dostępne są również specjalne aplikacje, dzięki którym cały proces przebiega jeszcze sprawniej.Drukarnie internetowe wprowadzają różnego typu udogodnienia dla zamawiających, a pracownicy zawsze chętnie służą pomocą - w przypadku problemów bądź wątpliwości, wystarczy zapytać na czacie bądź wysłać e-maila. Po zakończeniu wszystkich formalności rozpoczyna się wydruk zdjęć. W zależności od preferencji zamówione zdjęcia można odebrać w wybranym punkcie bądź podać inny adres dostawy. Oczywiście drukarnie online to nie jedyna możliwość wydruku zdjęć, zdecydować się również możemy na skorzystanie z usług stacjonarnej drukarni bądź fotografa.


Najpopularniejsze formaty zdjęć


Aby nasze zdjęcia wyglądały dokładnie tak, jak to sobie wymarzyliśmy, musimy zwrócić uwagę na kilka kwestii i dobrać odpowiednie parametry. • 9x13 cm
 • 10x15 cm
 • 13x13 cm
 • 13x18 cm
 • 15x21 cm
 • 20 x 30 cm
 • i wiele innych, w tym również zdjęcia w formacie xxl. 

Zdjęcia mogą być wydrukowane zarówno na papierze matowym, jak i błyszczącym o różnych gramaturach. Do wyboru mamy również kilka wersji kolorystycznych- zdecydować się możemy na fotografie kolorowe, czarno-białe bądź w sepii, często też istnieje możliwość dopasowania jasności i kontrastu i nasycenia.

Warto też dodać, że dostępne są również opcje dodatkowe, na przykład umieszczenie na zdjęciu kolorowej ramki, dedykacji bądź śmiesznego podpisu.


Alternatywy do drukowanych zdjęć - fotoksiążka


Doskonałą alternatywą dla pliku zdjęć jest fotoksiążka. Fotoksiążki dostępne są w kilku formatach i z różną liczba stron. W kilka sekund zamówimy fotoksiążkę ślubną, fotoksiążkę z wakacji, fotoksiążkę z rodzinnej sesji czy z imprezy okolicznościowej. Podpowiemy też, że fotoksiążka jest nie tylko wspaniała pamiątka, ale też fajnym prezentem dla bliskiej osoby.


Podsumowanie

Wydruk zdjęć online, to doskonały sposób, by utrwalić ważne dla nas wydarzenie, plik zdjęć to również doskonały sposób na prezent dla bliskiej osoby. Dzięki drukarniom online możemy z kilka minut zamówić zdjęcia w różnym formacie, kolorowe i w sepii w dowolnej liczbie odbitek.KEY2PRINT 2018